2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 |

December 7, 2013 Aberdeen Hopper Bin Lotto Final Draw Winners

GRAND PRIZE WINNER

Wayne & Brenda Wutzke Aberdeen, SK 0940

50/50 Winner

Greg Mcintyre 14500 DARCY, SK

$1000.00 Prize Winners

2107 Rolf Schnell Glendon, AB

1658 Wayne Best Red Deer AB

0448 Trent & Jennifer Petovello Cut Knife, SK

1547 David Gorcak Veteran, AB

1880 Dagnall Farms Foam Lake, SK

2210 Debbie & Guy Robin Leask, SK

0815 Larry Rudy Bonanza, AB

1088 Rudy & Carol Tangedal Saltcoats, SK

0136 Garth Barber Carnduff, SK

1710 Roger & Donna Derdall Conquest, SK

$500.00 Prize Winners

1084 Faye Szakacs Regina, SK

1830 Marilyn Malmgrem Melfort, SK

0232 Grant Silvius Marysfield, SK

1582Jim Lynch Osage, SK

1006 Ralph & Wilma Nault Pierceland, SK

1619 Brenda Wudrich & Dale Maruschak Aberdeen, SK

1366 L W Van Meter Carrot River, SK

0386 Wayne & Cathy Harrick Willowbrook, SK

1229 Nick Hladun Canora, SK

1710 Roger & Donna Derdall Conquest, SK

$250.00 Prize Winners

0556 Barry Unick Yorkton, SK

1587 James & Bernice Althouse Kelvington, SK

2200 Brendon Fellfer Ceylon, SK

0860 Fred Pomrenk Shellbrook, SK

0137 Ron Gough Spy Hill, SK

2311 Kathleen Kowal Crooked River, SK

1565 Brian & Ardis Miller Regina, SK

0392 Joseph Wehlage Milk River, AB

0211 Kevin Van De Woestyne Estevan, SK

1886 Erwin Zaleschuk Saskatoon, SK

 

October 26, 2013 Early Bird Draw Winners

$250.00 Prize Winners

Gordon Paproski, Hudson Bay, SK

Peter Violet, Mark Sawchuk,Hairy Hill, AB

Mark Boehm, Saskatoon, SK

Don Boyenko,Saskatoon,SK

Holtorf Farms, Allan, SK

Neil Gradin, Wadena, SK

Hugh & Hilda Woodcock, Saskatoon, SK

Roger Hanger, Three Hills, AB

Ed Keyowski, Canora, SK

Shirley Dyck, Leroy, SK

$1000.00 Prize Winners

Rod O’Byrne, Regina, SK

Stella & Harvey Malanowich, Canora, SK

Adrien & Christine Hamoline, Aberdeen, SK

Connie Ray & Cody Yablonski, Clair, SK

Lee & Larry Alford, Swan River, MB

Anton Korbo, Coronach, SK

Ron & Karen Johnson, Wilkie, SK

Carol Armbruster, Saltcoats, SK

Ron Schmeling, Riceton, SK

Ron Grychowski, Invermay, SK

Don McLeod, Plenty, SK

Dean Brooks, Wynyard, SK

Jerry & Theresa Gach, Nampa, AB

Riley Maze & Derek Westman, Unity, SK

Lloyd McDonald, Brandon, MB

$1000.00 Prize Winners

Stephen & Garry Steinke, Wapella, SK

Ken Abrahamson, Pelly, SK

Anthony & Brett Hamoline, Aberdeen, SK

Rick Poulter, Eston, SK

Glenn Hunter, Saskatoon, SK

Stuart Hayward, Kindersley, SK

Lee Stanley, Carievale, SK

Pat Wiesner, Unity, SK

Bill Boehm, Saskatoon, SK

Peter & Tina Boryskavich, Russell, MB

Delwyn Jansen, Humboldt, SK

Tim & Mary Wagner, Unity, SK

Karl & Vivienne Urban, Bruno SK

Betty Sellers, Weyburn, SK

Edward Sachko, Cando, SK

 

December 1, 2012 Aberdeen Hopper Bin Lotto Final Draw Winners

GRAND PRIZE WINNER

Shaun Bulin Swift Current, SK #0325

50/50 Winner Total amount $61,050.00

$30,525.00 #04371 Miles German Kindersley

$1000.00 Prize Winners

1871 Eric & Myrna Ruthven Humbolt, SK

2110 Lyla Kemppainen Lucky Lake, SK

1801 Brian Wirsche Hodgeville, SK

1295 Eddie Maliney & Larry Brodziak Rama, SK

1905 J. David Neufeldt Laird, SK

0774 Darrell Younghans Heinsburg, AB

1016 Mitchell Parton Kindersley, SK

1434 Annette Anderson Esterhazy, SK

0249 Ralph Tomkins Bonanza, AB

2060 Cecilia Kotylak Candiac, SK

$500.00 Prize Winners

0479 Jake & Marilyn Gosling Rockyview, AB

2382 Glen Fester Paradise Hill, SK

2618 Sheila Torrance Saskatoon, SK

1041 Ivor Mawle Leroy, SK

0644 Keith Pullman Lanigan, SK

0013 Bernadette & Glen Tocher Melville, SK

2332 Murray Lewis & Joe Santer Welwyn, SK

2667 Brian & Cindy Nestman Emerald Park, SK

2291 Grant Hodgins Melfort, SK

0288 Alex Mclsaac Corman Park, SK

$250.00 Prize Winners

2330 Blaine Barnett MooseJaw, SK

0856 Brad Dew Windhorst, SK

2290 James Tryhuba Aberdeen, SK

1642 Kurt Lane Birtle, MB

0856 Brad Dew Windhorst, SK

2178 Myles Robin Leask, SK

0671 Henry & Lee Anne Trumier St. Louis, SK

1460 Sherwin Peterson Watrous, SK

1256 Laverne Domes St. Walburg, SK

0609 Art Fiege & Joyce Lutz Yorkton, SK

 

October 27, 2012 Early Bird Draw Winners

$250.00 Prize Winners

1667 Ida Buhler, Aberdeen SK

0479 Jake & Marilyn Gosling, Rockyview, AB

1466 Ethel Quiring, Dalmemy, SK

0487 Arnie Francoeur Mosse Jaw, SK

0433 Annie Grinde, Holden, AB

0290 Jim Bremner, Hoey, SK

0991 Ron McDonald, Moose Jaw, SK

1055 Michael Wm Fountain Burns Lake, BC

0797 Edward Sachko, Cando, SK

1480 Louis Delanoy, Radville, SK

$1000.00 Prize Winners

0255 Alphonse & Eugene Hueser, Humboldt, SK

0824 Cal Sutor & Sylvia Palmer, Mossbank, SK

1595 Shanna Wallington Pelly, SK

1995 Devan Trischuk, Yorkton. SK

0688 Michael & Rachel Hilbig

2110 Lyla Kemppainen, Lucky Lake, SK

1469 Jerry Unick, Saskatoon, SK

0531 John Kostyniuk, Saskatoon, SK

1829 Marilyn Grice Beechy, SK

1101 Carl Miller Swan River, MB

0589 Ernie Belke Saskatoon, SK

0085 Randall & Glenda Reed, Porcupine Plain, SK

0227 Leona & Bill Rodwin Blaine Lake, SK

1414 Alan & Betty Sellers Weyburn, SK

2173 Carrol Olfert Saskatoon, SK

$1000.00 Prize Winners

0479 Jake & Marilyn Gosling Rockyview, AB

1618 John Brinkmeier Humboldt, SK

1633 Chad Stevenson Assiniboia, SK

0612 Leonard &David Chamzuk Boyle, SK

0603 Wendy Hoppe Humboldt, SK

1025 Eastend Farms Ltd. Hussar, AB

2120 Ken Trembath Cabri, SK

0301 Loren Ollenberger, Macklin, SK

1015 Harold & Randy Hoehn Meadow Lake, SK

0266 Peter Rempel Saskatoon, SK

1478 Phyllis Hrywkiw Canora, SK

1115 Howard Benson Jansen, SK

0349 Shawn Grice Regina, SK

1302 Linda Nixon & Richard Gutting Wilkie, SK

0240 Roy Pedersen

 

December 3, 2011 Aberdeen Hopper Bin Lotto Final Draw Winners

GRAND PRIZE WINNER

Mrs. Wilma Solonynko Candle Lake,SK #2471

$1000.00 Prize Winners

0129 Brent McMillan Sprit River, AB

1537 David Szwydky Baine Lake, SK

0942 Floyd Steele Hazlet, SK

1862 Kristin & Joe Hufnagel Lloydminster, SK

0943 Floyd Steele Hazlet, SK

0672 Nick Kalinowski Prince Albert, SK

2544 Alfred Loewen Morden, MB

2653 Sheldon Dubnyk Weyburn, SK

2024 Ken & Kathi Stull Hudson Bay, SK

1384 Eugene Lysak Foxford, SK

$500.00 Prize Winners

2414 Delores & Ken Sutherland Plunkett, SK

1847 Ewald & Eileen Draeger Saskatoon, SK

1278 Felix Bryan & Todd Miller Wilke, SK

1897 Ray & Brenda Stevenot Brooks, AB

0141 Marvin Borsa Yellow Creek, SK

2147 Colin & Sharon Blakley Langenburg, SK

2858 Randy Trigg Lloydminster, SK

0480 Merlyn Savoie Saskatoon, SK

1908 Alex Tarasoff Langham, SK

0452 Guy & Lucie Baillargeon Edam, SK

$250.00 Prize Winners

2800 Harvey Aichele Yorkton, SK

0252 Geraldine Englot Saskatoon, SK

2329 Ron Jones Wadena, SK

1851 Douglas McArthur Onion Lake, SK

1371 Irwin Steen Kenville, MB

0879 Shane & Miranda Milkovich Rycroft, AB

0528 Merv Adam Canora, SK

1828 Brenda Wudrick & Dale Maruschak Aberdeen, SK

1630 Lavern Hooper Rocanville, SK

2200 Sylvia Severin Young, SK

 

October 29, 2011 Early Bird Draw Winners #LR11-0046

$1000.00 Prize Winners

2007 Dennis Mettlewsky, Saskatoon, SK

2483 Richard Bilinsky, Rossbum, MB

0728 Twila Quickstad, Clandonald, AB

1703 Bill Herron, Prince Albert, SK

0186 Lee Adrian, Prince Albert, SK

1416 David Lingelbach, Moose Jaw, SK

1809 Freda M. Paul, Macdowall, SK

1509 Rick Achter, Durban, MB

0330 Paul & Agnes Hounjet, St. Denis, SK

0219 Vic & Loretta Snider, Saskatoon, SK

0156 Sam & Paulette Hawkins, Gravelbourg, SK

0907 John D. Sielski, Saskatoon, SK

0717 Linda & Wayne Whatley, Kindersley, SK

0467 Kevin & Lorena Brownell, Delisle, SK

2367 Nick M Strijak, Endeavour, SK

$1000.00 Prize Winners

1537 David Szwydky, Blaine Lake, SK

0030 Carl Pipke, Vegreville, AB

2232 Dennis Tibbett, Yorkton, SK

1544 Andrew Korchinski Rebecca Nance, Balcarres, SK

2101 Joe Kriston, Melfort, SK

1907 Brent Lensen, Vanscoy, SK

2024 Ken & Kathi Stull, Hudson Bay, SK

1584 Bea Jensen, Saskatoon, SK

2028 Brian Wingert, Regina, SK

1178 Glen Lambert, Swan River, MB

1691 Rob & Judy Heusdens, Aberdeen, SK

0759 Emie Belke, Saskatoon, SK

2321 Gloria & Stan Wasylyniuk, Yorkton, SK

1801 Pat & Dave Skiba, Wapella, SK

0718 Willy Prentice, Saskatoon, SK

$250.00 Prize Winners

0036 John Paslawski, Osage, SK

0237 Kevin & Penny Friske, Aberdeen, SK

0690 Elizabeth Bandura, Rose Valley, SK

1016 Jim & Marj Crabbe, Davidson, SK

2108 Lawrence & Darlene Stachniak, Prud'Homme, SK

1291 Wayne Madden, St. Walburg, SK

1702 Joyce Legasse, Regina, SK

0945 Dennis Bender, Bruno, SK

0351 Bernie Ven Der Buhs, Engelfeld, SK

0750 Len & Kas Leschyshyn, Saskatoon, SK

 

December 4, 2010 Final Draw Winners

GRAND PRIZE WINNER

Les Robison Wolseley, SK #2326

$1000.00 Prize Winners

2934 William Regush

0827 Harlan Deering

1887 Allan Carlton

1256 Nelson & Elsie Remenda

1629 John Tarasoff

1263 Neil Thibault

1720 Doreen Eddindfield

1678 Curtis & MaryAnn Stachniak

2783 Robert Statchuk

2203 Perry Cormack

$500.00 Prize Winners

2791 Leo & Linda Poirier

2134 Don Bashutski

1152 Hilde & Dubravko Besic

1155 Don & Anne Jones

1313 Roger Balon

3072 William Martens

2080 Bill Pottn

1278 Grace Williamson

0951 Glen Forrester

1480 Merv Adam

$250.00 Prize Winners

2157 Fred & Evelyn Paslawski

2989 Maurice Haudegand

0942 Darcy Weinrauch

2948 Jarod Kirby & Carmela Miller

2515 Carol Cameron

0813 Francis Lengyel

0986 Robert & Betty Drennan

3200 Dale Miettinen

0224 Brian Issel

1096 Matt & Martin Mezzo

 

October 30, 2010 Early Bird Draw Winners #L10-037

$1000.00 Prize Winners

1626 Ron & Jane Perepeluk

1265 Ilene & James Yakimchu

554 Ross Hayes

2927 Linda Carriere

342 Merril Wozniak

205 Randall & Glenda Reed

2803 Rick Hawryluk

2256 Ernie & Sylvia Kalika

2490 Gordon Stack

2327 Paulette Denis

2578 Walter Burym

2478 Rick Fatleicher

1659 Brenda Lockhart

2858 Stephen & Garry Steinke

438 Mike Solie

$1000.00 Prize Winners

024 Dave & Chris Boyko

148 Ronald Young

1564 Ida Mclaren

1133 Dave & Dorothy Janzen

2376 Dwayne & Adela Zerebeski

104 Greg Orchard

654 Keith Pullman

387 John Meddins

066 Howard Sahli

2101 Vincent Ployhar

1813 Carolyn & Joe MacNeill

1919 Jason Curzon

620 Kim & Ron Zepick

1550 Thelma Dittmer

398 Roger & Joan Zuchotzki

$250.00 Prize Winners

808 Tom Grywacheski

247 Brian Hamel

271 Doug Gerein

1375 Lorne Ball

687 Leonard & Kelly Ross

1310 Clifton Yagelniski

1031 Rose WGS Humeniuk

223 Michael & Rachel Hilbig

1079 Warren Kaeding

411 Gordon Lowe

 

December 5, 2009 Final Draw Winners #L09-0195

GRAND PRIZE WINNER

Simon Gardiner Quill Lake, SK. #0759

$1000.00 Prize Winners

3293 Gary Cameron

1252 Rene Roy

3373 Percy & Margaret Grist

1046 David Seminuk

2339 Maurice Aubichon

2802 Les Dyck

0645 Jerry Oster

3372 W.S Bradley & Beverly Myers

0909 Richard Kraiwyk

3595 Martha & Randy Kruda

$500.00 Prize Winners

1352 Walter Shabage & Harry Scherbanuik

0739 Lasue Farms

0382 Terry Willoughby

3806 Mervin Secondiak

0514 Wayne Nontell

1182 Larry Greenbank

2300 Murray Cordes

1608 Ken Abrahamson

2919 Harvey Zmud

0598 Leo Haack

$250.00 Prize Winners

0671 Tony & Brian Volk

0107 Don Pilgrim

1184 Cyril Herauf

0806 Larry Iverson

2003 Harvey Thiessen

0022 Harvey Smith

3747 Madge Glover

0849 Billy Pana

2639 W & F Crowe

3851 Dell Arens

 

October 31, 2009 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

1500 Raymond & Lena Gliddon

2783 Leonard & Vera Jupe

1099 Russell Sharp

0988 Ken Hunkin

2357 Malcolm McMillan

1067 John A. Meddins

0507 Larry Day

0739 Lasue Farms Ltd.

0515 Pat Hughes

0086 Fred Hauk & Joan Sten

1391 Scott Mackeracher

2090 Orval Mccomb

0731 Abe Neufeld

0493 Garrett & Connie Bolt

1079 Peter Krahn

$1000.00 Prize Winners

0125 Martin Vidak

1045 Deanna Thompson

1317 David Weedman

0857 Barry Redlick

0486 Loren Ollenberger

1046 David Seminuk

0354 Merlyn Savoie

2554 Darryl Wiles

1728 Klaus Dyck

2514 Cynthia & Brent Guy

2273 Mary & Larry Furman

1720 Gerald Tremabecki

2772 Susan Duda

1273 Ken Crooks

2171 Robert Stoeder

$250.00 Prize Winners

0966 Brian Wingert

1602 Ron Bodnar

2535 Wayne Gryba

2799 Dennis Hunt

0319 D. Elaine Capcara

2196 Ken Stull

0746 Darwin G. Leitch

0046 Bill & Molly Epp

0743 Earl McDonald

2372 Jeanne Lepage

 

October 25, 2008 Final Draw Winners

GRAND PRIZE WINNER

Ed Keyowski Canora, SK. #0767

$1000.00 Prize Winners

1685 Tony & Cathy Sagasky

3855 Estelle Dicus

0169 Don Haffermehl

0895 Mike & Sylvia Regush

3880 Zymont Danilowich

2730 Pat Scherman

0382 Peter Yakubowski

3867 Ervine & Ruth Sagert

2497 John Kahovee

3808 Robert Hartung

$500.00 Prize Winners

2590 Adeline Clement

2839 Kathy Archer

1254 Alfred Loewen

1470 Henry Enns

3602 Irene Heenam

1572 Don Boyenko

0131 Baine Fritzler

0270 Dennis Harding

0375 R & R Ranches

2542 Bernie Blanchette

$250.00 Prize Winners

1522 Bill & Wade Stus

0204 Greg & Kathy Wallace

1265 Erica Klein

0077 Triple S Seeds Ltd.

1244 Percy Kowatch

3840 Mary Ann Springett & Ron Rusnell

3405 Ryan Hamel

0479 Calla Effa & Candace Franke

1382 Allan Zadorozny

2879 Veronica Matsalla

 

October 25, 2008 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

3763 Grant Holmes

3593 Dean Edmundson

0796 Charles Watson

1007 Barb Clifford (Clifford Farms)

2247 Lorne Thompson

0251 Sherry Quam

3844 Merril Wozniak

3565 Gordon & Brenda Bowey

0986 Robert Lindsay

0407 Jacqui Thome

0415 Ron Thul

3026 Mark Leschinski

0118 Michael & Rachel Hilbig

2815 Don Gobel

2487 Dave & Kathy Lange

$1000.00 Prize Winners

3841 Darcy Doyle

3221 Cory Petterson

3009 Les Saelhof

3300 Judy Ungar

3810 Cam Donnelly

1995 Albert Gabora

0885 Paul Lebel & Karson Legault

0811 David & Shelley Kotylak

0035 Robert Hummel

1420 Randy & Harold Hoehn

1279 Eileen & Harry McCorriston

3804 Michael Herbert

1790 Just & Cross

3891 Shane Wutzke, Kim, Julie & Joyce Martens

0799 Henry & Richard Beaulieu

$250.00 Prize Winners

0035 Robert Hummel

1183 Randy & Marlyn Balzer

2329 Jason & Walter Balabuk

0325 5N Farms Ltd.

1061 Joel Boschman

0305 Della Petrie

3020 Rod & Renette Edgar

2121 Garth Ruopp

2840 Charles Davis

2136 Rene Roy

 

December 7, 2007 Final Draw Winners

GRAND PRIZE WINNER

Dwayne Blerot Ticket #0367, Storthoasks, SK

$1000.00 Prize Winners

1841 Garnet Wourms

1828 Marianne & Arnold Hulme

0510 Margaret Albrecht

3099 Gloria Callfas & Leonard Markwart

1301 Cory Davie

2337 Al Pickering

3008 Brent Shivak

1840 Joanne & Leonard Wood

2758 Doug & Marlene McEwen

0177 Andre Perrault

$500.00 Prize Winners

2427 John & Bev Shutiak

3501 Shauna Loy

1733 Ron Harbor

0057 Greg Putnam

0992 Donna Koenig

1677 Dennis Herman

2787 Annette Runge

2608 Paul Denis

2072 Marianne Frerick

0292 Walter & Lydia Palaschuk

 

October 2007 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

2098 Fred Zwirsky

1536 Tony Masich

1867 Robert Nelson

1825 Gary Williamson

2688 R.Semeschuk & Group

2290 Wilma Schneider

1210 Billy Gust

2691 Earl & Maxine Molnar

1213 Jim Commodore

2837 Bill Bossenberry

0767 Denis & Darcy Vankoughnett

2324 Wendy & David Hogemann

0593 Rick Snethun

0180 Virginia Sarabin

1906 Esterhazy Royal Bank Staff

$1000.00 Prize Winners

2711 Andrew Hamoline

1769 Ruth Thomas

2016 Tim Howden

0093 Pete Halko

0023 Margaret Mushumanski

1282 Donald A. Clark

2420 Kelvin Holowaty

1683 Mildred Travis & Marlin Danielson

2711 Andrew Hamoline

2678 D. & Blair & Angelina Buick

1180 Brad & Maxine Hoffman

2259 Wilfred & Linda Tendler

0742 Shawn Graham & Mike Wizniuk

1434 Ivan & Donna Hughes

 

December 1, 2006 Final Draw Winners

GRAND PRIZE WINNER

Ron Kushneryk #2022

$1000.00 Prize Winners

2263 Lorne Maze

3353 Edward & Judith Schaaf

2739 Alvin & Donna Bohn

3034 Teresa & Marcel Marin

2276 Fay Klassen

3078 Claude Lebrecque

3500 Susan Start

1188 Susan & Bruce Hipkin

1843 Orville Wilson

2332 Martin Leib

$500.00 Prize Winners

0967 P.M. Ruby

2778 Daniel Ritz

3156 Fred & Sylvia Look

2732 Dwayne Juve

1895 Rick & Tami Fehr

2658 Charlie Watson

2578 Craig Lenuik

3422 Fredrick Stevens

3188 Gabrielle Ternowesky

1952 Orville Ward

 

October 28, 2006 Early Bird Winners

$1000.00 Prize Winners

0011 Tyler Bangsund

2021 Don Calladine

1625 Ron & Darlene Shule

1018 Charlie Bourassa

3055 Ernest & Kelly Murray

0800 Maurice Haudegand

0690 Richard Adelia

2786 Susan Smith

1834 Theresa & Don Serhan

1437 Eugene & Olga Stadnyk

1102 Wilma Thompson

2739 Alvin & Donna Bohn

3074 Aberdeen Clothing Party

1938 Henry Keyowski

2182 Vera Wheeler

$1000.00 Prize Winners

0284 Teresa Kyle

2329 Brian McIntosh

0912 Louis Angelski

0307 Brad Behr & Abe Neufled

2496 Pat Trask

3064 Rene & Denise Connell

3037 James & Sharon Waldbillig

2631 Edward Ratclife

0396 Doug Judd

2291 Dale & Monte Morrison

0723 Marti Raczynski

2730 Randy Zenkiwich & Eugene Calynuik

0200 Allen & Wanda Price

0952 Pat Sawchuk

1248 Marlene & Ted Wright

 

December 2, 2005 Final Draw

$125,000 GRAND PRIZE WINNER

Patricia MacLean

$5,000 GRAND PRIZE WINNER

Alex McCallum

$1000.00 Prize Winners

2674 Gene & Pat Sobchuk

2047 Sandy Kuffner

3002 Karen Bunn

3560 Diana Thibault

3100 Marie Schmidt

0644 Tom & Pauline Langard

1169 Vernon Axford

3190 Paul & Jenny Hankewich

1439 Scott Murray

1467 Clinton Werner

$500.00 Prize Winners

2968 Donna Stiet

1073 Kurt Hagele

0388 Schmidt Farms

1005 Charles Ceslak

0785 Brian Benz

1511 Gerard Beaubien

1299 Brian Ambrock

1320 Ken Sitko

3528 James Caplette

2982 Stella Kruger

 

October 29, 2005 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

2306 Brian Seiferling

1654 Ken A. Richardson

1813 Sheldon & Janice Ziprick

0351 Harvey & Jacqueline Danyluk

2719 Gisele Nogier

2089 Lawrence & Barb Dyck (Jen & Maynard, Terry & Debbie)

1741 Francis Lewis

2587 Greg Senft

2895 Louise & Vern Cote

1287 David Keller

0901 Avery Sahl

0228 Daniel Aussant

0732 Wayne & Brenda Martin

1924 Walte Lesko

0740 Joe & Melinda Mastel

$1000.00 Prize Winners

2279 Francis Lengyel

2171 Andre Lafreniere

2401 Lorriane Holauser

1510 Louis Hozjan

1244 Gordon & Gloria Rhinas

1429 Paul Bouvier

1725 Bill Bestrop

2827 Curtis & Shannon Rak (Kevin Rak, Roger Stratychuck)

1034 Double L Farms

0284 David & Beverly Heaven

2490 Dwain, Marion, Sandra Shields

2524 Steven Dust

2295 Gwen Weir

2133 Candace & Mike Voldeng

 

December 3, 2004 Final Draw Winners

125,000 GRAND PRIZE WINNER

Alan Schmidt

$1000.00 Prize Winners

1103 Kebon Farms

2569 Dwight & Debbie Worley

2884 David Sytnyk

0316 Murray Smith

3153 Cliff Paddington

0515 Geraldine Wiebe

0338 Conrad & Shirley Sluzalo

0179 Jerry Wapple

3110 Brian Jesse

3211 Louisina Pacific D Crew c/o Sheldon

$500.00 Prize Winners

1900 Kurt Martendale

1015 Francis Boehm

2938 Nyle Martin

1353 Ken Messett

0342 Marie Z. Avram

1233 Veronica Thompson

3415 Lori Gallant

0649 John & Martha Dyck

1585 Robert Wiebe & Garry Lindberg

2288 Ted & Julie Hnatiw

 

October 2004 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

2925 Mike Giroux

2016 Alex & Mabel Starosta

1340 Don & Cathie Punter

3074 Curtis Bell

2374 Todd & Connie Wruck

3168 Don Hogemann

0414 Archie Kruger

3310 Charlene Sich

2471 Louis Uhrmann

1634 Candace Leuschen

3230 Bev & Tim Fleury

1825 Irene Hemm

2534 Larry Rempel

2158 Murray Coulter

2698 Neil Cary

$1000.00 Prize Winners

1742 CB Wreford & Sons

0278 Earl McDonald

0897 Bill & Loretta Molnar

0192 B & H Farms

1666 Richard Chicoine

2770 D&M, D.K., B&K, D&C (Guigon, Kuchirka, Wiebe, Labbe)

0468 Edward Pacamawiuk

1735 Paul Gulka

1719 Lyle & Bev Gordon

1720 Mike & Rob Dubyk

0605 Adella Corbiell

3453 E & M Richelhoff

0136 Carol & Gordon Belton

1546 Duane Hoffman

 

December 2003 Final Draw Winners

125,000 GRAND PRIZE WINNER

Jim Duncan

$1000.00 Prize Winners

L. Kuchirka

L. Findlay

A. Cash

D. Finlay

J. Johns

G. Jouan

D. Ziegler

M. Lough

E. Nontell

D. & L. Lozinsky

$500.00 Prize Winners

M. Reutlinger

W. Cairns

F. Lesawich

L. Napady

M. Pavley

G. Dowing

F. & N. Binko

J. & M. Hamoline

K. Kessel

Shaylin Farms

 

October 2003 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

R. Gilchrist

C. & P. Legarett

J. Mayes

A. Rose

E. Enns

G. Cummings

D. Bainis

R. & L. Evans

L. Marchand

D. Nelson

Downtown Family

J. Ehry

B. O’Grady

E. McCorriston

R. Sorestad

$1000.00 Prize Winners

E. Nontell

W. Sawatsky

L. & D. Lozinksy

W. Lesko

Grywacheski Group

R. Nafziger

E. & M. Poole

R. Ray

D. & D. Garthus

F. Maychrouski

N. Kowalchuk

A. Markham & J. Blazeilo

N. Passmore

L. Dennis

E. & M. Decker

 

December 2002 Final Draw Winners

125,000 GRAND PRIZE WINNER

Martin Biro

$1000.00 Prize Winners

Horizon Seeds

B. Silverthorn

R. Sawa

J. & E. Poliakiwski

G. Wood

B. & E. Stroeder

D. & K. Duke

G. Nickason

L. Greenbank

B. Matice

$500.00 Prize Winners

P. & L. Moysuik

I. Buhler

R. Sawa

M. Kruger

K. Grywackiski

J. & S. Kikernik

W. Rick

R. & W. Rhinas

T. & S. Rule

H. Lesyk

 

October 2002 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

D. Jones

T. Percy

J. McGee

L. Rude

J. Dumcombe

A. McEwen

S. Neubauer

E. Sernowski

C. Fothergil

J. Lorenzino

D. & S. Kotylak

G. Lindberg

S. & J. Ziprick

L. Losille

E. Ulricla

$1000.00 Prize Winners

M. Barry

J. Joa

R. Tullis

W. Lesko

G. Sluzalo

V. & H. Slwakach

K. Sopatyk

B. & J. Busby

J. Soloninko

N. Sefanyshon

D. Kelsch

P. O’Grady

D. Bacon

A. Mosell

W. & A. Stefanuick

 

December 2001 Final Draw Winners

125,000 GRAND PRIZE WINNER

Robert & Karen Wiebe & Family

$1000.00 Prize Winners

C. Friesen

B. Friesen & A. Kaminski

R. Kushneryk

L. Martin

A. Akre

G. Flaman

L. Kuchirka Group

M. Seiski

S. Barr

L. Courlthard

$500.00 Prize Winners

J. Harden

E. Michaluk

B. Storzuk

B. Mitchell

A. & A. Thibault

M. Koroluk

S. Barr

B. & V. Nolan

D. & S. Nahachewsky

K. Sumomimen

 

October 2001 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

B. & E. Jones

I. Schizza

L. & B. Wudrick

L. Kasko

B. Jones & R. Rekman

N. Emriy

S. Robinson

K. Ashworth

J. & R. Magus

J. Malinowski

G. Marin

K. Socochan & G. Melaychuk

Dehr Farms

S. Barr

K. Socochan & G. Melaychuk

$1000.00 Prize Winners

R. Wiebe & G. Lidberg

R. Thul

W.A. Robbins

E. Nokorieczny

R. & J. Hamoline

B. Woodcock

J. Trawin

J. & M. Poiec

P. & S. Frank

L. & W. Klimchuk

A. Grinde

T. Day

M. Starosta

E. Zerbeski

 

December 2000 Final Draw Winners

125,000 GRAND PRIZE WINNER

Scott Klein

$1000.00 Prize Winners

W. Dueck

R. Schmeiser

N. Weinrauch

J. Cummins

B. Friesen & A. Kaminski

R. Paluck

V. Leasok

R. & J. Hamoline

L. Corney

B. Grieg

 

October 2000 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

W. Gustofson

D. & S. Klassen

R. Hayes

E. Klein

T. Wollms

I. Hughes

M. Procyshyn

J. Carlos

A. Kresak

K. & C. Huffman

M. Seon

B. Penonsuk

J. Kelleher

N. Hladum

R. Gothenberg

$1000.00 Prize Winners

Hamoline Ent.

J. & A. Lozinsky

T. Luchenski

W. Lesko

K. & T. Guse

K. Barnes

A. Martens

E. Beland

D. Berry

R. Schultz

G. Wiebe

D. Buzowetsky

G. Potnam

J. & J. Kral

H. Woodcock

 

December 1999 Final Draw Winners

125,000 GRAND PRIZE WINNER

Tony Gauthier

$1000.00 Prize Winners

P. Shawchuk

W. Ostoforoff

Procyshyn Family

B. Elke

K. & D. Fink

M. Komar & L. Eros

Potoroka & Hollinger Group

S. Urbanowski

M. Heskin

 

October 1999 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

W. Drettruck

S. & P. Hawkins

D. Lesko

E. Kott

A. Koenig

D. & V. Matheson

N. Englot

J. Jacquemart

K. & L. Lozinski

M. Scholz

L. Moysuik

E. Ratzloff

J. & K. Williamson

Procyshyn Family

A. Houland

$1000.00 Prize Winners

S. & E. Zukowoki

J. & L. Wood

L. & D. East

E. & M. Strutgnski

D. Weinfauf

J. Boyenko

J. Skukun

P. Fandrick

B. Wasyliw

G. Walkon

D. Knieval

E. Schmidt

E. & A. Perozuk

M. Estor

L. & L. Urzada

 

December 1998 Final Draw Winners

125,000 GRAND PRIZE WINNER

Barry Wasyliw

$1000.00 Prize Winners

B. & E. Stepple

M. Napper

J. Maxwell

G. Paulhus

T. Day

B. Macnab

J. Skakum

K. & S. Hyshka

P. Frank

 

October 1998 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

J. Masich

D. & A. King

B. Kemp

P. & L. Szpakaski

B. Lucyshyn

J. Danylcuk

V. Kirk

S. & R. Francis

M. Glenester

I. Buhler

E. Holiday

PSCI Swiners

M. Procyshyn & T. Chappell

C. & R. Hoffman

H. Unger

$1000.00 Prize Winners

A. Rudd

R. Beaudoin

J. Seitz

T. & L. Urzada

E. Peno

K. Urban

L. & D. East

T. Sorotsky

T. Dubiel

V. Lee

J. Tompalski

M. Gill

D. Geigle

V. Ployhar

R. Martens

 

December 1997 Final Draw Winners

125,000 GRAND PRIZE WINNER

Eugene Paslawski

$1000.00 Prize Winners

R. Anslow

D. Hiltz

J. Nogier

R. & B. Kachmarski

J. Wooff

A. Desroches

J. Danylzuk

K. & G. Weir

D. & C. Clark

D. Corbeil

H. Wruck

E. & L. Lishchynsky

R. Cook

J. Bates

J. Kushner

$1000.00 Prize Winners

B. Sperle

L. Lohman

J. Wooff

D. & R. Neufeld

Bodnar Bros.

G. Dennins

T. Walter

D. Dahl

D. Lauresson

M. Bowes

J. Sikorski & D. Leffers

T. Warren

W. Kassian

K. Weser

T. Wiens

 

October 1997 Early Bird Prize Winners

$1000.00 Prize Winners

Zadorozniak Farms

M. Woodcock

D. Cannon

A. Chalifour

J. Williams

L. Rablit

R. Tomkins

J. Hayes

G. Fournier

I. Buhler

 

January 1997 Final Draw Winners

GRAND PRIZE WINNER

John Russell

$1000.00 Prize Winners

I. Bryle

E. Vrshaw & J. Kirkham

A. Mould

L. Korpatniski

G. Meiller

$1000.00 Prize Winners

L. & A. Engerbetson

L. Thompson

B. Lozinski

M. Gorieu

B. Wilson

$1000.00 Prize Winners

S. Bjarnason

C. Prouse

T. Melnyk

B. Krakowka

R. Zukierski

 

December 1996 Early Bird Prize Winners

10, 000 EARLY BIRD WINNER

Alan Sims

 
 
Doteasy Web Hosting
Doteasy Web Hosting